Be The King: Judge Destiny

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut770.59 MB
  • Sürüm3.6.1005
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciHONG KONG CHUANG COOL INTERACTIVE ENTERTAINMENT CO., LIMITED

Be The King: Judge Destiny indir. Simülasyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Be The King: Judge Destiny oyununda, nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan bu heyecan verici oyunda özgün taktiklerinizi kullanarak çok daha uzun süre ilerleme kat edebilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Be The King: Judge Destiny oyununda, zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. İmparatorluk mahkemesi çöküşün eşiğinde ve onu kurtarmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Bencil yetkililer yeminlerini unuttular ve ellerinden geleni yağmaladılar. Yolsuzlukla mücadele edin ve suçla itham edilenlerin kaderini değerlendirirken doğru kararları vermek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Yolculuğunuza yeni atanmış bir sulh hakimi olarak başlayın. İnsanlara refahı geri getirmek konusunda kararlı olun. Bu şekilde çok daha başarılı bir deneyim yaşayabilirsiniz. İmparatorluğa düzeni geri getirme arayışınızda yalnız olmayacaksınız. Yeni arkadaşlar amacınıza katılmak ve size hizmet vermek için can atıyor. Kasanızı genişletin ve tanıdık düşmanları ve beklenmedik düşmanları yenmek için birliklerinizi yükseltin. İşe alma ve hizmetlerinizi en iyi şekilde yükseltme konusunda çok daha başarılı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Hiçbir erkek tek başına yapamaz. Yolculuğunuzda size yardımcı olacak benzersiz yeteneklere sahip hizmetlileri işe alın. Büyük generaller, korkusuz savaşçılar ve parlak danışmanlar amacınıza katılmaya hazır. Birçok düşmanın ve zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olmak için onları yükseltin.

Be The King: Judge Destiny indir

Sıradışı bir deneyim yaşamak konusunda ihtiyacınız olan içeriklerin her birini kullanabilirsiniz. Prestij kazandıkça pek çok güzel kadını kendinize çekebilirsiniz, belki başka topraklarınkiler bile sizinle olabilir. Sundukları şey göründüğünden daha fazlası olduğu için onları besleyin. Oyun içerisinde ittifaklarınızı en iyi şekilde güçlendirmeye odaklanın. Her an her yerde oynayacağınız bu heyecan verici oyunda, özgün taktikleriniz ile ilerleme kat edebilirsiniz. Bir ittifaka katılın veya kendinizinkini kurun, seçim sizin. Üstünlük savaşında diğerlerini alt etmek için arkadaşlarınızla birleşin. Eşsiz binalar, patron dövüşleri ve daha fazlası gibi sadece ittifaka özel avantajların kilidini açmak için birlikte çalışın.

Oyundaki her bir alanın yükseltmesini yaparak çok daha uzun süre oyun içerisinde zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınızı büyütün ve yeteneklerini besleyin. Diğer oyuncularla evlilikler ayarlayarak hanedanınızı kurun.Doğu'nun diğer antik krallıklarıyla ticaret yapın ve bir servet kazanın. Okyanuslar hain ve diğerleri de aynısını yapmak istiyor. Onların her birini alt etmek için kazancınızı artırmaya odaklanın.

Be The King: Judge Destiny indir